Wspomnienie św. Brata Alberta – Odpust Parafialny

Dnia 17 czerwca 2020 roku, nasza wspólnota parafialna obchodziła swoje święto patronalne ku czci św. Brata Alberta. Głównym punktem tego dnia była uroczysta suma odpustowa, której przewodniczył ks. Henryk Kamiński z Ludźmierza. W słowie, które do nas wygłosił koncentrował się na postawie Brata Alberta jako odpowiedź na nasze czasy i na to co aktualnie przeżywamy. Każdy z nas wezwany jest do tego, aby tak jak św. Brat Albert i tak jak to on mówił, stać się chlebem dla innych, czyli oddać się służbie w miłości drugiemu człowiekowi, a zwłaszcza temu, który został zraniony, pokrzywdzony.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na tą uroczystość. Niech Święty Brat Albert będzie dla nas wzorem prawdziwej, bezgranicznej miłości opartej na Bogu. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *