Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało


W dniu 11 czerwca 2020 roku obchodziliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Centralnym punktem tego dnia była uroczysta Eucharystia o godzinie 10, po której z Kościoła wyruszyła procesja do czterech ołtarzy. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa, trasa procesji była nieco krótsza, ale i tak cieszyła się obecnością wielkiej ilości wiernych. W organizacji i przeżyciu tego święta wzięło wiele ludzi, którym z serca dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

Był to czas, kiedy na nowo mogliśmy dać świadectwo naszej wiary i prosić Boga o błogosławieństwo dla naszej parafii Serdeczne Bóg zapłać!

Zapraszamy na przyzywanie oktawy Bożego Ciała i do udziału w procesjach wokół Kościoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *