• Ogłoszenia parafialne – XX Niedziela Zwykła – 14 sierpnia 2022

Wspominamy w dniu dzisiejszym św. Maksymiliana Marię Kolbego, prezbitera i męczennika. Msza Święta ku czci patrona dzisiejszego dnia odbędzie się o 17:00 na polanie o. Maksymiliana.

W Ludźmierzu o północy Pasterka Maryjna przed Uroczystością Wniebowzięcia NMP.

Poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte w porządku niedzielnym. Na każdej z nich poświęcenie ziół i kwiatów. W Ludźmierzu, w roku srebrnego jubileuszu modlitwy różańcowej, którą przy Gaździnie Podhala odmówił św. Jan Paweł II, będzie okazja podziękować za otrzymane łaski i ponownie dokonać aktu zawierzenia Matce Bożej. Dokładne informacje można znaleźć w gablotce. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11:30.

Środa – święto św. Jacka, prezbitera, patrona Archidiecezji Krakowskiej.

Sobota – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

Niedziela – czas płynie nieubłaganie, niezależnie od naszej woli. Zbliża się czas przenosin ks. wikariuszy w naszej diecezji. Zapraszamy serdecznie na Eucharystię dziękczynną o godz. 11:00, gdzie wyrazimy wdzięczność Bogu za dar kapłaństwa ks. Dominika i za 3-letnią posługę w naszej parafii.

Bóg zapłać Paniom za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać za kwiaty – dekoracja ślubna. W tym tygodniu prosimy Panie: Plewa Barbara, Plewa Arleta, Dutka Joanna, Garb Małgorzata.