• Ogłoszenia parafialne – 1. Niedziela Adwentu – 27 listopada 2022

Rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa w Pamiątce Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Roraty, które będą codziennie o 6.45. Zaproszenie kierujemy do wszystkich – do dzieci szkolnych, młodzieży. Szczególnie zapraszamy dzieci z lampionami. Dzieci będą otrzymywać naklejki za uczestnictwo. Każdego dnia – jak to było zwyczajem poprzednich lat – będą losowane figurki dla dzieci: Matki Bożej, św. Józefa i Anioła Stróża.

Środa: Święto św. Andrzeja Apostoła.

Czwartek: Pierwszy Czwartek miesiąca.

Piątek: Pierwszy Piątek miesiąca.

Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
    Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Świętą
    W piątek również po południu od 16.30 .
    Bóg zapłać panu, który woził ks. do chorych w ubiegłym miesiącu i prosimy o pojazd w piątek na godz: 8.00. Po wieczornej Mszy św. – Adoracja Najśw. Sakramentu

„Godzina Uwielbienia„ prowadzona przez młodzież z „Grupy Apostolskiej”. W tej Adoracji weźmie udział również młodzież z kl. VII i VIII – w ramach przygoto- wania do sakramentu bierzmowania.

Sobota: wspomnienie św. Franciszka Ksawerego.
    Jest to Pierwsza Sobota miesiąca.
    Wieczorem o 17.15 – będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa wynagradzająca za popełnione grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP i nabożeń- stwo pierwszosobotnie.

Niedziela: Pierwsza Niedziela miesiąca.

Po pierwszej Mszy Świętej – zmianka różańcowa. Po Mszach Świętych – Adoracja Najśw. Sakramentu.

Bóg zapłać paniom za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy panie: Mika Joanna, Bocheńska Elżbieta, Kęsek Weronika, Mastalerz Aneta