• I Komunia Święta
    W dniu 8 maja 2022 w naszej parafii miała miejsce I Komunia Święta, do której przystąpiło 35 dzieci. To bardzo ważne wydarzenie dla całej parafii, gdyż świadczy ona o wierzę rodziców i dzieci, które przyjęły kolejny sakrament wtajemniczenia chrześcijańskiego. Dziekujemy rodzicom za piekne przystrojenie kosciola, za dar serca, którym są dzwonki używane podczas Mszy Świętej oraz okładkę na Ewangeliarz. Dzieciom życzymy, aby cały czas trwały przy Jezusie i cieszyły się […]
  • Zapraszamy na Mszę Świętą dla dzieci
    W każdą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do uczestnictwa w Eucharysti, która przeznaczona jest właśnie dla nich. Msza Święta sprawowana jest o godz. 11. Zapraszamy również naszych najmłodszych parafian do wzięcia udziału w małym apostole, czyli wspólnocie, która zawsze spotyka się w soboty o godz. 10 w salce na plebani. To wyjątkowy czas modlitwy, rozmowy o Bogu, zabawy, śpiewu, wzajemnej integracji. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  • Pielgrzymka do Lichenia i Warszawy.
    W dniach od 17 do 19 września, nasi parafianie udali się w pielgrzymkę do Lichenia i Warszawy. Odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, Świątynie Opatrzności Bożej, Starówkę oraz wiele innych. A to krótka relacja z tego przepięknego czasu.
  • Jubileusz 30 – lecia parafii
  • Novum Tempus Liberum
    Czasopismo kleryków Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji KrakowskiejZapraszamy do lektury.