Misje Święte

Z okazji 30-lecia naszej parafii od 7 do 11 listopada 2021 roku, aby duchowo przeżyć ten jubileusz, zostały zorganizowane Misje Parafialne, które poprowadził o. Zdzisław Płuska, sercanin. Misje były oparte o tematyce przesłania fatimskiego. Misjonarz w swoim nauczaniu przybliżył nam postać Matki Bożej Fatimskiej oraz trójki dzieci Franciszka, Łucji i Hiacynty. Wielkim darem w tym czasie była możliwość uczczenia relikwii dwójki świętych dzieci z Fatimy, które były uroczyście wnoszone do kościoła na każdej niedzielnej Eucharystii. Misje Święte przypomniały nam o konieczności nieustannej modlitwy, szczególnie różańcowej oraz odprawianiu pokuty za swoje grzechy. W czasie misji była sprawowana specjalna Eucharystia dla chorych, na której również otrzymali sakramentu namaszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *