Uczta u Brata

W ubiegły czwartek 17 września 2020 roku, w naszej parafii miała miejsce modlitwa uwielbienia, tzw. „Uczta u Brata”. Był to czas kiedy mogliśmy uwielbiać Boga pieśnią oraz słowem. Modlitwa ta zgromadziła przede wszystkim młodych z klasy VII oraz VIII, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania.

Każdy z nas zaproszony jest przez Boga na prawdziwą ucztę, z której może wziąć to, co zechce. Nikt z nas nie jest wykluczony. Możemy prosić o Ducha, którego Bóg chce nam w obfitości. Ten Duch Święty potrafi zaspokoić nasze pragnienia i potrzeby. Dlatego warto jest otworzyć swoje serce na działanie Bożego Ducha, aby mógł w nas działać w pełni.

Liczymy, że następne Uwielbienie odbędzie się w niekrótkim czasie i że każdy będzie czuł się na nie zaproszony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *