Ogłoszenia parafialne — Wniebowstąpienie Pańskie

Pan Jezus, wstępując do nieba, zapewnił nas, że nie pozostawi nas sierotami, że będzie z nami przez wszystkie dni aż do skończenia świata. Że pośle nam Ducha Świętego, który będzie nas prowadził. Te najbliższe dni będą nas przygotowywać na to wielkie wydarzenie.

Dziś przeżywamy radość I Komunii św. wraz z dziećmi z kl. III i ich rodzinami.
Dziękujemy Panu Bogu za ciągłe niekończące się dary Jego Miłosierdzia.

Dzieci z kl. III będą miały „Biały Tydzień” to znaczy, przez najbliższy tydzień będą uczestniczyć w wieczornej Eucharystii.

Biały Tydzień dla nich skończy się w sobotę spotkaniem w Ludźmierzu na Mszy św. o godz.: 9.00.

Nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy.

Pon.: wsp. NMP z Fatimy.

Wt.: święto św. Macieja, apostoła.

Czw.: Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski. Odpust w Rogoźniku.

Niedz.: Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Informujemy wcześniej, że w przyszły poniedziałek będzie Msza św. przy kapliczce na Buflaku o godz.: 17.00.

Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za sprzątanie kościoła, piękną dekorację, dar ołtarza, oraz posadzone kwiaty na zewnątrz kościoła.

W tym tygodniu troskę o czystość naszej świątyni przekazujemy paniom:
Worwa Renata, Cygan Halina, Tętnowska Irena, Plewa Renata, Rokicka Grażyna.