Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – XXXIV Niedziela Zwykła | Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20 listopada 2022

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Dzisiejszą Uroczystością kończy się Rok Liturgiczny.

Po Mszy św. o godz: 11.00 – będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Kró- lowi Wszechświata.

Za publiczne odmówienie tego aktu, można zyskać odpust zupełny.

Poniedziałek: Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

Wtorek: wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki kościelnej.

Czwartek: – wspomnienie świętych męczenników – Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy

Piątek: Uroczystość św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Patronki naszego Miasta.
Odpust w Parafii św. Katarzyny. Uroczysta suma o godz: 18.00.
Ze względu na uroczystość, w tym dniu nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mię- snych.

Sobota: Spotkanie dla dzieci z „Małego Apostoła„ i scholii o godz: 10.00 Niedziela: Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się Okres Adwentu.

Nastąpi zmiana w porządku Mszy Świętych
Pierwsza Msza Święta – będzie o godz: 7.00 , następne o zwykłych porach, czyli: 9 . 0 0 ,

11.00 i 17.00.
Na roraty szczególnie zapraszamy dzieci z lampionami.

Bóg zapłać paniom za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy panie: Haręza Izabela, Koczur Agnieszka, Komoniewska Anna, Kowalczyk Dorota, Kalata Aldona.